به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، در جلسه دیروز سه شنبه مورخ 19 مرداد ، پنج عضو شورای ششم شهر خشکبیجار به اتفاق آرا سید فخرالدین حسینی را به عنوان شهردار برگزیدند ‌.از سوابق ایشان می توان به مشاور اجرایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،مدیر مشارکت‌های مردمی اداره کل و پرورش استان،بخشدار خمام، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان بندر انزلی، مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی اشاره نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار امروز صبح شنبه مورخ 1400/5/16 اولین جلسه شورای شهر خشکبیجار با حضور آقایان کاوه صفری ، سلمان مظفری راد، سجادطالقانی، سیدنواب حسینی و خانم ثریاکهنی در محل استانداری گیلان برگزار گردید. خانم کهنی بعنوان رئیس شورا، آقای مظفری بعنوان نائب رئیس آقای طالقانی خزانه دار و اقای صفری بعنوان منشی و آقای صفوی بعنوان سخنگوی  بمدت یک سال انتخاب گردیدند. همچنین در این جلسه آقای مهدی خورسندی به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب گردید. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، دفترچه تعرفه نرخ عوارض و بهای خدمات شهرداری در سال 1400 بصورت واقع بینانه و تخصصی و با رویکرد عدالت محور در کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی خشکبیجار و با حضور مسئول این حوزه نهایی شد و سپس برای طرح موضوع در صحن علنی به شورا ارجاع و تصویب گردید.

 

 
 
مهندس صدرالله فرخی  گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری، ۲۲هزارمتر مربع از معابر شهری خشکبیجار اسفالت شده است .
 
وی با بیان اینکه با توجه به تخریب اسفالت بلوار مطهری ناشی از پروژه ابرسانی اداره ابفا،اولویت شهرداری برای روکش اسفالت محدوده بلوار مطهری از مرکز شهر به سمت دروازه قران بوده است ، اظهار داشت :در ابتدا زیر سازی و بتن ریزی نوار حفاری به طول ۱۵۰۰متر اجرا گردیده که با توجه به تخریب عرض زیادی  از آسفالت به دلیل فعالیت حفاری،روکش آسفالت به عرض ۸ متر در سرتاسر بلوار انجام گرفته است.
مهندس فرخی افزود:در این مدت خیابان شهید مطهری به متراژ۱۵۲۰۰ متر مربع،خیابان شریعتی به متراژ۲۹۰۰ متر مربع،خیابان ایت اله نوری به متراژ ۱۴۰۰ متر مربع خیابان شهید فهمیده به متراژ ۳۰۰۰ متر مربع، عملیاتی شده که در مجموع  بیش از ۲۲ هزارمتر مربع روکش اسفالت و لکه گیری در معابر شهر خشکبیجار اجرا شده است.

خدمات شهر خشکبیجار

آذر 27, 1398

نصب گاردریل پل در چهار راه رضایی

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

سخن شهردار خشکبیجار

 

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان